CLARINS Vášeň jedné rodiny

Clarins se zrodil z lásky. Z lásky a respektu Jacqua Courtin-Clarins k ženské kráse. Toto poslání se potvrdilo během jeho studií medicíny, kdy došel k závěru, že pro ženy je otázka krásy stejně důležitá, jako otázka zdraví. V roce 1954 Jacque Courtin-Clarins otevírá v Paříži svůj první institut. Tato vášeň zasáhne i jeho dva syny, Christiana a Oliviera.

Od té doby se rodina Courtin -Clarins, spojená společným přáním: "pracovat lépe, více a s radostí", snaží neustále nabízet nejlepší produkty péče o pleť.

 

Clarins  Láska ke kráse

Institut, kouzelné setkání rostlin s lidskou rukou

Institut Clarins, to je spojení výjimečně účinných rostlinných produktů s precizními pohyby a důvěrným dialogem se zákaznicí. Profesionalita je doprovázena doporučenými aplikačními metodami pro domácí ošetření: "Auto-Lifting Manuel" a "Auto-Modelage Anti-Capiton".

Účinek rostlin, inovace s pomocí rostlin

Clarins má rád přírodu. Čerpá z ní rostlinné výtažky pocházející ze všech kontinentů a získává je způsobem nenarušujícím životní prostředí. Tyto výtažky jsou neustále analyzovány a testovány (ne na zvířatech) s jedním jediným cílem: získat nejaktivnější molekuly, spojit je v co nejlepší koncentraci a nabídnout tak optimální účinek každého přípravku.

 

S Clarins máte právo na vše

Clarins vám otevírá všechny své možnosti

Právo používat ty nejlepší produkty v jejich nejúčinnější formě. Právo vyzkoušet je před zakoupením. Právo být vyslyšena a naslouchána. Každá žena může u Clarins najít odpověď na všechny své potřeby a s pomocí odborných poradkyň získat svůj program péče o krásu. Každá žena má možnost komunikovat přímo se značkou Clarins díky Zákaznické kartě přiložené ke každému produktu. Clarins, to je také právo cítit se skvěle na duši i na těle. 

 

 CLARINS... inovace díky rostlinám

Každý den Clarins nabízí ženám to nejlepší z přírody. Z přírody pěti kontinentů Laboratoře Clarins čerpají pečlivě vybrané ingredience a podrobně je analyzují a testují s jediným cílem: získat ty nejúčinnější molekuly a kombinovat je v ideální koncentraci a zaručit tak optimální výsledky. Clarins, průkopník v oblasti výzkumu rostlin, významně obohatil kosmetické herbarium.